Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Elektral® A.Ş.1978 yılında Devlet Planlama Teşkilatı teşviki ile Y.Müh M. Sayıl Dinçsoy tarafından kurulmuştur. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde, 3 tesis ve toplam 20.000 m² kapalı alanda üretim yapan, senede 1 milyonun üzerinde yüksek teknolojili elektronik cihaz imal edebilen milli bir kuruluştur. Bünyesinde AR-GE (elektronik – mekanik), elektronik, mekatronik, üretim hatları, bilgisayar destekli tasarım üretim ve makine parkuru, plastik atölyeleriyle yüksek entegrasyona sahip olan şirketimiz, %90 oranında yerli üretim girdisi ile üretimlerinin % 60-70 ihraç etmektedir.

Metal dedektörler konusunda 1995 yılından beri üretim yapan Elektral, metal dedektörleri konusunda ‘dışa bağımlılığa son’ vermiştir. Yazılım, donanım, Mekatronik,  Elektronik,  Savunma Sanayi konularında üretim yapan ELEKTRAL, “İHRACATIN YILDIZI” ödülünü birincilikle kazanmış olup, METAL DEDEKTÖR konusunda Dünyanın en büyük 3 üreticisinden birisi konumuna ulaşmıştır.

2006 yılından beri ikinci ana üretim konusu olarak seçilen Satış Otomatlarında da dünyadaki en son yeniliklere adapte anakartını ve parçalarını kendi üretilebilen, Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisine sahip olan ELEKTRAL mdb-executive çalışabilen, en yüksek performanstaki mikroişlemci seçimleri ile Temassız kredi kartı, kağıt para, bozuk para (iadeli), personel kartlarıyla çalışabilen cihazlar üretmekte, bugün konusunda dünya mucidi olarak bilinen  İnovatif ürün seçenekleriyle ”Kahve Otomatları, Snack (Bisküvi) Otomatları, İş Güvenliği Otomatları, Askıda Ekmek Otomatı, Simit-Poğaça Otomatı, Gazete Otomatı, Dondurma Otomatı, Çok Amaçlı Kutu Otomatları, sipariş esaslı otomatlar vb.” ürünlerin üretimi ile geniş ürün kapasitesine sahiptir

 

Kurumsal tanıtım sunumumuz için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

VİZYON

Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden Pazar beklentilerine, yan sanayiden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla, maksimum müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmalarla, metal dedektör ve otomat üretiminde lokomotif olmak. Dünya pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı ve kaliteli üretim ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak. Her geçen gün daha fazla istihdam ve katma değer yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.

MİSYON

Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile; Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak, ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak. İnsan ve çevre dostu ürün üretmek. Ürün seçimi ve üretimi ile; Bireyin güvenliğini, çağdaş ve ileri teknolojili ürünlerle konfor, hijyen ve mutluluğunu geliştirmek. En kısa termin süresi ve satış sonrası hizmetlerle, müşterilerimize en iyi teslim ve gücü sunmak. Farklı, %90’ın üstünde katma değere sahip ve özel ürün seçenekleri ile ülkemizin ihracat gücünü artırmak, dış rakiplere rekabet oluşturmak, dışa bağımlılığı azaltmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Sürdürülebilirlik
  • Müşteri Odaklılık                           
  • Güvenilirlik
  • Dürüstlük                           
  • Yenilikçilik  
  • Bilimsellik                          
  • Verimlilik                            
  • Üretkenlik
  • Topluma, çevreye, paydaşlara ve çalışanlara karşı saygı

Otomat El kitabı

E-kitabı edinebilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. E-kitap belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik gönderilecektir.

Dosyalara erişmek için lütfen formu doldurunuz.

Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek