İkinci El Dedektör

Suç ve terör gibi insan hayatını olumsuz yönde etkileyen olaylar devam ettiği sürece, güvenlik ihtiyacımız da günbegün artarak ilerlemektedir. Geçişlerde görev yapan güvenlik görevlileri, pek çok kişide güvenlikleri açısından bir rahatlama hissettirse de kapı dedektörü ve el dedektörü gibi iki önemli güvenlik unsuru, güvenliğimizin tamamlayıcı bileşenleri olmuştur. Ayrıca güvenlik görevlileri de bu metal dedektörler sayesinde kalabalık ortamlarda geçiş güvenliği kontrolünü daha sağlıklı bir şekilde sağlamaktadırlar.

Bazen kullanıcılar, satın alma esnasında alternatif bir seçeneği deneyerek, ikinci el dedektörlere yönelmektedirler.

İkinci el dedektör fiyatları size daha uygun görünebilir ve ikinci el dedektör alışverişinin daha karlı olacağını düşünebilirsiniz. Ancak uzun dönemde 2. el dedektörlerin size yaşatacağı zarar yüksek ihtimallidir. Bu tarz cihazlar deyim yerindeyse, astarı yüzünden pahalıya gelmektedir.

Öncelikle ikinci el dedektör size garanti sağlamaz. Adı üstünde ikinci el olduğu için uzun süreli kullanımda üzerinde oluşan çizik ve çatlaklardan dolayı dedektörün hassasiyeti bozulacak ve sadece görüntü amacıyla kullanılmış olacaktır. Ayrıca 2. el dedektör satan çoğu tedarikçinin tek amacı sadece satış gerçekleştirmektir. Bu yüzden, ikinci el dedektör arızaları için karşınızda bir muhatap bulamayacağınız için yüksek maliyetlerle, bazen de yurtdışından parça getirterek ikinci el dedektörü düzeltmeye çalışacaksınız. Bu yüzden hem vaktiniz hem de nakdiniz boşa gitmiş olacak.

Elektral A.Ş.’nin üretimi ThruScan Metal Dedektörleri size 2 yıl garantili, servis desteği ve çeşitli otoritelerden belgelerini tamamlamış kapı dedektörü ve el dedektörü sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren teknik servisimiz, size kurulum ve kullanım eğitimi de sağlamaktadır.

40 yılı aşkın süredir toplum konforunu sağlamak için ürettiğimiz kapı dedektörü ve el dedektörü %100 yerli üretimimizdir. Türkiye’de Jandarma, Anıtkabir, Milli Savunma Bakanlığı gibi pek çok resmi kurumun da tercihi olan ThruScan Metal Dedektörleri, 60’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Metal dedektör konusunda alanında uzman bir ekipten profesyonel destek almak istiyorsanız, Elektral A.Ş. sizin için uygun fiyat seçenekleri, garantili, satış sonrası hizmetleri ve gerekli belgeleri tamamlamış ThruScan Metal Dedektörleri ile hizmet vermektedir. 0232 376 7300 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Otomat El kitabı

E-kitabı edinebilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. E-kitap belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik gönderilecektir.

Dosyalara erişmek için lütfen formu doldurunuz.

Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek