Stadyum’da Güvenlik Metal Dedektörleri

Spor müsabakalarının yapıldığı, sahadaki tansiyonun da tribünlere yansıdığı stadyumlarda giriş güvenliği yüksek önem taşımaktadır. Dönem dönem yaşanan terör olayları ve diğer toplumsal etkiler stadyum güvenliği konusunun girişten başlaması gereğini ortaya bir kez daha çıkarmıştır. Alanların arın, steril hale getirilmesi için güvenlik taraması yapmak önemlidir. Stadyum güvenliği konusunda en iyi çözüm güvenlik metal dedektörü kullanmaktır.

Stad güvenliği işin ehlileri tarafından yapılması ve görevlilerle birlikte kullanılan güvenlik araçları arasında bir dengenin olması gerektiği hassas bir konudur. Müsabaka sırasında huzurlu bir ortama katkıda bulunmak için stada girişlerin titiz bir güvenlik korumasından geçmesi gerekmektedir. Tehlikeli ve tehlikesiz metal objelerin ayrımı ile birlikte temiz bir geçiş sağlamak gereklidir.

Dünyada ECAC, NIJ 0601.02, NIJ 0601.03 gibi normları sağlayan, kalite, ekonomi ve servis güvencesi sunan ve 3 yıllık AR-GE çalışmaları sonucu ortaya çıkan yüksek performanslı Kapı Tipi Metal Dedektörü ThruScan Yeni sX-i, güvenlik arayışınıza gerçek bir çözüm getiriyor.

Kapı Dedektörünün üstün özellikleri sayesinde, tehdit unsuru taşıyan ve tehdit unsuru taşımayan objeler, stadyum girişlerinde en alttan en üste kadar ayırt edilmektedir.

Ayrıca stadyum girişlerinde yoğun kalabalık yüzünden bazen güvenlik kontrolleri aksayabilmekte ya da yavaşlayabilmektedir. ThruScan Yeni sX-i ise baştan aşağı hızlı tarama yaparak ve geçen insanların üzerindeki metallerin yerini doğru bir şekilde göstererek yüksek performans sağlamaktadır. Ayrıca kapı dedektöründen dakikada 60 kişi geçiş yapabilmekte böylece yoğun geçişin olduğu stadyum gibi yerlerde vakit kaybı yaşanmayacaktır.

Bu kadar fazla kişinin geçiş yapacağı stadyum girişinde hata olmaz mı diye sorabilirsiniz. Size güvence veriyoruz ki kapı dedektörü Yeni sX-i Kendi Kendini Test Etme (BITE) özelliği sayesinde hataların gösterimini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Böylece güvenlik görevlisi taramaların sağlıklı yapılıp yapılmadığını kontrol altında tutabilmektedir.

Stadyumda elektrikler kesilse dahi, kapı dedektörü 2 saatlik UPS akü ile çalışabilmekte böylece güvenliğiniz kesintiye uğramamaktadır.

IP 65 Korumalı (EN 60529), EN 60068, EN 60950 Sınıf 1, EN 61000-6-3 uyumluluk sertifikalı, direktif 200295EC uyumlu Kapı Dedektörü ThruScan Yeni sX-i, dış etkenlere maruz kalsa bile tam performansla çalışabilmektedir.

Kapı Tipi Metal Dedektörü Thruscan Yeni sX-i’nin hamilelere, kalp pili kullananlara herhangi bir zararı yoktur ve buna dair belgeler mevcuttur.

Büyük bir titizlikle ürettiğimiz yüksek performanslı Kapı Dedektörü ThruScan Yeni sX-i, güvenlik metal dedektörü konusunda alışagelmiş tercihlerinizi değiştirerek size güvenlik konusunda yeni bir seviye sunmaktadır.

Üstün özelliklere sahip Kapı Tipi Metal Dedektörü ThruScan Yeni sX-i ile Katar’da düzenlenecek olan 2022 Dünya Kupası’nın stadyumlarında geçiş güvenliğini sağlamak için birçok firma ile çalışıyoruz. Yoğun bir katılımın olacağı bu önemli etkinlikte kapı dedektörü arayışına bir çözüm getiriyoruz. Amacınız gerçekten stadyumlarda giriş güvenliği sağlamaksa dünyanın en iddialı cihazı ThruScan Yeni sX-i, aradığınız kapı dedektörü olacak.

Otomat El kitabı

E-kitabı edinebilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. E-kitap belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik gönderilecektir.

Dosyalara erişmek için lütfen formu doldurunuz.

Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek