El Tipi Metal Dedektörü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dedektör almak sadece bir ekipman almak değildir. Dedektör, önemli bir olayı önleyebilir. Bu yüzden seçimi yaparken hem fiyat hem de performans kriterine beraber bakılmalıdır:

Herhangi bir ürün alırken diğer alıcıların o ürün hakkındaki deneyim ve yorumları, ürünün sizin taleplerinizi karşılayıp karşılamadığı, markanın bilinirliği gibi farklı noktalar alıcı kararlarını etkilemektedir. Ancak söz konusu bir güvenlik ürünü olduğu zaman satın alma süreci çok daha fazla dikkat isteyen bir noktaya gelmektedir. Denemeden bir ürün satın almak, ne ile karşı karşıya kalacağınızı bilmemek anlamına gelebilir. Pek çok kişi kapı tipi metal dedektörleri gibi pahalı ürünler satın almadan önce detaylı araştırma yaparken, söz konusu el dedektörleri olduğunda araştırma süresi kısalmakta ya da kullanıcılar araştırma yapmadan alım yapmaktadır.

Kapı dedektörlerinden daha ayrıntılı tarama imkanı sunan el tipi metal dedektörlerinin seçiminde satıcılar size ürünün çok sayıda özelliğini sayabilir ancak, ürünün özelliklerine hakim olmanız ve ürünü denemeniz çok önemli bir noktadır.

İlk olarak el tipi metal dedektör alırken dedeksiyon hassasiyeti yani dedektörün kişilerin üzerinde bulunan metali ne kadar uzaklıktan algıladığının araştırmasını yapmanız, yararınıza olacaktır. El dedektörünün hassasiyet seviyesini tabanca, çakı, kurşun gibi pek çok test objesi ile ölçümlemeniz(denemeniz) en sağlıklı alışverişi yapmanıza olanak sağlayacaktır.

El tipi metal dedektörü alırken bir diğer önemli husus da hiç şüphesiz dedektörün pil ömrü olacaktır. Özellikle uzun süre kullanımda yarı yolda kalmamak, geçişlerdeki kontrolü kaybetmemek için pil ömrünün en az 8 – 10 saat arasında olması gerekmektedir.

El dedektörü seçiminde ürünün özellikleri kadar ürünü satın aldığınız kurum ve kurumun deneyimi de önemli bir noktadır.  Size doğru yönlendirmeyi yapabilecek, ihtiyacınıza yönelik ürünler sağlayabilecek bir işletmeyi seçmek alışverişinizden mutlu ayrılmanızı sağlayacaktır. Uygun fiyatlı olması amacı ile Uzakdoğu’dan 5-6 $ gibi bir ücretle alınan üst arama dedektörleri, parazitlerden etkilenen ve stabil olmayan ürünlerdir
40 yıllık deneyim sonucu ThruScan el dedektörlerinin üretimi ECAC normlarında yapılmaktadır.  Şarj etmeden 3 gün çalışma imkanı vermekte olup, titreşimli özelliği sayesinde çok sesli ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Jandarma ve polisin büyük alımlarında da tercih edilen ThruScan el tipi metal dedektörleri, en kapsamlı testlerden başarı ile geçmekte ve şartnamelerine uymaktadır.

Manyetik portatif üst arama dedektörü almak için n11, hepsiburada, sahibinden, gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden birçok silah dedektörü satış ilanı bulabilirsiniz. Ancak orijinini ve özelliklerini iyice araştırarak dedektörünüzü alınız.

Kalite, Ekonomi ve Satış sonrası destek için – kendi yazılımını, kendi anakartını kendi üreten, 40 yıllık tecrübeye sahip, Elektral-ThruScan el dedektörlerini tercih ediniz.

Otomat El kitabı

E-kitabı edinebilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. E-kitap belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik gönderilecektir.

Dosyalara erişmek için lütfen formu doldurunuz.

Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek