Üst Arama Dedektörü

Hassasiyet ayarlarına göre geçiş yapan kişinin üzerinde bulunan silahtan toplu iğneye kadar küçük, büyük tehdit unsuru metalleri algılayarak, uyarı verme mantığıyla çalışan kapı tipi üst arama dedektörleri geçiş güvenliğinin en önemli unsurlarından biri olarak sayılmaktadır.

Kapı tipi üst arama dedektörü çok bölgeli tarama (multizone) ile şüphelinin vücudunun hangi noktasında metal olduğunu tespit edilebilmelidir. Bunu yaparken ışıklı olarak hedef metal hem yan panellerde hem de grafik bölge displayinde gösterilebilmeli, metalin büyüklüğüne göre sinyal şiddeti ve gösterim de değişmelidir. Giren – çıkan ve alarm sayaçlarının olması da bazı mekanlar için (alışveriş merkezi, havaalanı, holding, vs.) önem taşıyabilir.

ThruScan yüksek hassasiyetli üst arama dedektörleri 7 farklı modeli ile 3 (zone)algılama bölgesinden 27 (zone) algılama bölgesine kadar tarama imkanı sunar. ThruScan üst arama dedektörleri, dedekte ettiği metali yan kolonlarında tabandan tepeye kadar birbirini takip eden LED grubu ve alarm sayaçları ile noktasal olarak gösterebilmektedir.

Üst arama dedektörü fiyatları açısından da farklı seçenek imkanı sunan ThruScan Metal Dedektörleri, 7 çeşit üst arama dedektörü ile kullanıcısına farklı fiyat alternatifleri sunmaktadır.

2 yıl garantili ThruScan üst arama dedektörleri, satış sonrası hizmetleri ile bakım ve onarım işleriniz için de size kolaylık sağlamaktadır.

Toplum huzuruna katkıda bulunmak için üst arama konusunda 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Elektral’den ThruScan metal dedektörleri, size uzun yıllar yüksek performans ile hizmet edecek kapasitededir. Uzakdoğu’dan ithal edilen üst arama dedektörlerinin aksine %100 yerli üretim olup, servis desteği ile satın alma işleminden sonra bile ihtiyacınız olduğu her an hizmetinizdedir.

Üst arama dedektörü fiyatları kadar özellikleri de önemlidir. Bu aşamada, sadece fiyatları düşünmeden, üst arama dedektörü özellikleri ve referanslarını göz önünde bulundurmanız ve profesyonellerden destek almanız, uzun dönemde daha kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Yüksek performanslı ThruScan kapı tipi üst arama dedektörleri, aynı zamanda uygun fiyatları ile size üst arama konusunda kesin çözüm sunar. Üst arama dedektörü özellikleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomat El kitabı

E-kitabı edinebilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. E-kitap belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik gönderilecektir.

Dosyalara erişmek için lütfen formu doldurunuz.

Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek