Neden Yerli Üretim Kapı Dedektörü Tercih Etmelisiniz?

Neden Yerli Üretim Kapı Dedektörü?

Kapı Dedektörü alım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapmanızı gerektiren bir üründür.  Yüksek teknoloji bu ürünü aldıktan sonra pişman olmamak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmakta. Ülkemizde bu kriterleri sağlayabilecek olan tek üretici olarak, yerli üretimle ülkemize katma değer sağlıyoruz. Peki, yerli üretim kapı dedektörününsize sağlayacağı avantajlar neler olacaktır?

Güvenlik metal dedektörü konusunda Türkiye’deki ilk ve tek üretici firma olan Elektral A.Ş. referansları arasında Anıtkabir, Milli Savunma Bakanlığı, hapishaneler, Kartal Adliyesi ve daha birçok adliye ile birlikte yurt dışında da İngiliz ve Japon Konsoloslukları, Hindistan Başbakanlığı ve Adalet Bakanlığı, Polonya ve Makedon Cezaevleri gibi stratejik noktalar bulunmaktadır. Türkiye’de üst düzey güvenlik istenen pek çok resmi kurumun tercihi yerli üretim kapı dedektörü olmuştur.

Yazılımdan donanıma pek çok aşamayı kendi içinde yapan Elektral A.Ş. müşterilerine 2 yıl garanti 10 yıl yedek parça sağlamakta, teknik servis ekibi ile kullanıcılarına her zaman destek vermektedir. Elektral’den alacağınız yerli üretim kapı dedektörü parçaları Türkiye’de üretildiğinden herhangi bir arızada dahi ekonomik, hızlı çözüm alacak, yurtdışı express masrafı ya da işgünü kayıplarınız olmayacaktır.

1978 yılında kurulan Elektral A.Ş. 25 yılı aşkın süredir, %90-%95 yerli üretim oranıyla kapı tipi metal dedektörlerini 60’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bünyesinde ARGE Merkezi de bulunan Elektral A.Ş. fiber Lazer kesim, robot kaynak, CNC kontrollü sac kesme ve kıvırma atölyesi ve tozboya yatırımlarıyla bu konudaki iddiasıyla üretimine devam etmektedir.

20000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren Elektral AŞ’ye giren sac, yüksek teknolojili ürün, robot olarak son formunu almaktadır. 40 yılı aşkın süredir teknolojik üretim deneyimi ve pek çok inovasyon ödülü bulunan Elektral A.Ş. 8 farklı kapı tipi metal dedektör ve 4 farklı el tipi metal dedektörü çeşidi ile ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktadır.

Güvenlik metal dedektöründe gerçek bir giriş güvenliği sağlamak istiyorsanız Elektral yerli üretim kapı dedektörü çeşitleri size aradığınızı sunacaktır. Her ekonomiye ve talep edilen güvenlik seviyesine uygun güvenlik metal dedektörlerimiz hakkında profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomat El kitabı

E-kitabı edinebilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. E-kitap belirtmiş olduğunuz mail adresinize otomatik gönderilecektir.

Dosyalara erişmek için lütfen formu doldurunuz.

Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek